همواره قطعات و تجهیزات در خطر تخریب توسط عوامل فیزیکی و شیمیایی قرار داشته و نیاز است تا ضمن محافظت از آنها نسبت به بالاتر بردن استانداردهای ایمنی، بهداشتی و کیفی آنها بجهت مجاورت با عوامل خورنده و تاثیرگذار از پوششهای استاندارد و تایید شده بهره ببریم.

این شرکت انواع پوششهای زیر را که در صنایع مختلف مورد استفاده می گیرد به شما معرفی می نماید:

1- رابر لاینینگ (Rubber Lining): 

رابرلاینینگ یا پوشش لاستیکی که با عنوان های آستر لاستیکی  و لاستیک کاری هم شناخته شده ، به روشی از محافظت سطوح در مقابل خوردگی گفته می شود که در آن کل سطح توسط لایه ای از لاستیک به ضخامت 3 تا 5 میلیمتر پوشش داده می شود.

 

2- کاشی ضد اسید و قلیا (Acid Proof Tiles):

جهت محافظت سطوح بتنی و فلزی در شرایط حاد خوردگی و سخت ترین شرایط فرایندی صنعتی

 

3- ملات ضد اسید و قلیا (Acid Proof Mortars):

ملاتهای ضد اسید و قلیا بر اساس موارد کاربرد آن با پایه های شیمیایی متفاوتی طراحی و تولید شده اند و برای مواقعی که سطح در معرض اسید و قلیا های متنوع با غلظت های متداول قراردارد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

4- پوششهای فایبرگلاس (ّFRP):

رزین وینیل استر -رزین اپوکسی وینیل استر

 

5- پوشش های سرامیک پلیمر  (Ceramic Polymer Coating):

پوششهای کامپوزیتی منحصر به فرد حاوی میکرو و نانو ذرات سرامیکی که بر روی طیف وسیعی از سطوح قابل اعمال بوده و در شرایط بسیار حاد، سازه را در مقابل خوردگی، مواد شیمیایی و سایش محافظت می نمایند. کاربرد این محصولات در صنایع مختلف از جمله مخازن و لوله ها، صنایع آب و فاضلاب،صنایع شیمیایی، کفپوشها، صنایع دریایی، صنایع غذایی و آب آشامیدنی می باشد.